Prvé ubytovanie na Slovensku

LAST MINUTE PONUKY

Ubytovanie Podhájska

zobrazené: 1 - 3 z 3 zariadení


Nové Zámky - Podhájska
Kúpalisko len 400 metrov od nás.
Max. kapacita ubytovania: 8 osôb
Pekne ubytovanie v Podhajskej - U Natalky V R.D..400m. od kúpaliska. Ponúkame 2-4 lôžkové apartmány. V každom apartmáne je k dispozícii WC,kupelka,kuchynka,chladnicka,televizor,internet. Cena 9-10 eur.. Plus vo dvore 2 drevene domciky so vsetkym socialnym zariadeniem,Wc,sprcha,kuchynka, vonkajsie posedenie Parkovisko vo dvore.Cena 8 eur. Možnosť Grilovať
Nové Zámky - Podhájska
Dieťa do 3 rokov ZDARMA !!
Max. kapacita ubytovania: 35 osôb
Penzión Karen je umiestnený v Podhájskej v okrese Nové Zámky, v Nitrianskom kraji. Obec je známa svojim termálnym kúpaliskom s liečivými účinkami. Ubytovanie sa nachádza v tichom prostredí Podunajska, Podunajskej nížiny, Podunajskej pahorkatiny a Ponitria. Ubytovanie poskytujeme v 2 apartmánoch a 12 izbách, ktoré sú komfortne a moderne zariadené. V každej izbe je televízor, satelit, internet, minibar a kúpeľňa s masážnou sprchou a WC. V objekte je jedáleň, letná te...
Nové Zámky - Podhájska
Ubytovanie už za 7 eur/osoba/noc!
Max. kapacita ubytovania: 10 osôb
Ubytovanie je situované do tichého prostredia kompletne vybaveneho podkrovia rodinného domu, ktorý je vzdialený od termálneho kúpaliska cca 800m. Ubytovacie priestory sú vybavené samostatným vchodom s krásnou záhradou, kde je garantované súkromie a kľud. Ďalšie info na našom webe.

zobrazené: 1 - 3 z 3 zariadení

Podhájska

 

Kúpele sú fantastickým miestom na rekreáciu a oddych, či už máte radšej osviežujúcu vodu v bazénoch v lete, alebo uprednostňujete termálne kúpele s liečivými účinkami, ktoré zaručene pomáhajú pri viacerých zdravotných ťažkostiach. Jedným z najnavštevovanejších kúpeľov je Termálne kúpalisko Podhájska v obci Podhájska na juhu Slovenska v okrese Nové Zámky.

 Je to ideálne miesto na dovolenku a relax počas celého roka. Kúpalisko ponúka 10 bazénov s termálnou i úžitkovou vodou s teplotami 18°C až 40°C s rôznymi atrakciami a aj s tobogánom.

Súčasťou je taktiež aj Wellness centrum Aquamarin, kde nájdete vnútorné a vonkajšie bazény, sauny, tropický tunel, morský kúpeľ, turecký kúpeľ Hammam, prírodné soláriá, detské ihrisko, oddychové priestory s lehátkami, botanická záhrada  a mnoho ďalších atrakcií a miest na oddych pre Vás i Vašu rodinku.

Občerstviť sa je možné v kaviarňach, cukrárňach, reštauráciách či bufetoch. Toto všetko je k dispozícií počas letnej sezóny, ktorá obvykle trvá od mája do októbra.

Počas zimnej sezóny, ktorá trvá od novembra do apríla, sú k dispozícií 3 bazény s termálnou vodou.

Nachádza sa tu aj relaxačno-rekondičný komplex, kde sú priestory na prezliekanie, skrinky na ukladanie vecí. Taktiež tu možno využiť rôzne masáže, solárium či kozmetiku, kaderníctvo a pedikúru.

Kúpalisko navštevuje veľa turistov zo zahraničia, obzvlášť z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Máte viacero možností ubytovania v Podhájskej či si už vyberiete  ubytovanie v hoteli, v penzióne, v privátoch, alebo na chate, určite zažijete nezabudnuteľné zážitky.  Ubytovanie v Podhájskej je vhodné ako i pre náročných, ktorí hľadajú luxusnejšie ubytovanie v hoteli či modernejšom penzióne,  tak i pre menej náročných klientov, ktorí vyhľadávajú lacné ubytovanie. Miesto je určite vhodné pre rodiny s deťmi.

Ak nechcete byť ubytovaní priamo v Podhájskej, ubytovanie si nájdete aj v okolitých dedinách či už Radava, Trávnica, Pozba. Menované obce ponúkajú širokú škálu ubytovania, nakoľko sú od Podhájskej vzdialené len skok.

Okrem kúpaliska obec ponúka aj iné atrakcie ako je napríklad letné kino a množstvo reštaurácií. Obec Podhájska sa nachádza 170 metrov nad morom na juhu Pohronskej pahorkatiny. Toto očarujúce prostredie ponúka možnosť turistiky, či už peši alebo na bicykli. 

Ubytovanie podľa okresov

Máte voľné ubytovanie?

Hodnotenia nášho portálu

Kontakt
Predajte si Vaše voľné termíny cez kvalitný a obľúbený ubytovací portál www.1ubytovanienaslovensku.eu za akciovú cenu len 59 EUR ročne.

Pre ubytovateľov

Ste ubytovateľ a máte otázky? Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Zákaznícka podpora
Telefón: +421 948 209 371
E-mail:

Hľadáte ubytovanie?

Použite naše vyhľadávanie v hornej časti stránky, vyberte si ubytovanie a následne si vybrané ubytovanie zarezervujte priamo u ubytovateľa emailom, telefonicky alebo cez rezervačné formuláre. Ubytovateľ sa Vám obratom ozve a dohodnete si podrobnosti