A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: file_get_contents(http://maps.google.com/maps/api/geocode/json?address=%2C&sensor=true): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden

Filename: libraries/Googlemaps.php

Line Number: 2115

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: libraries/Googlemaps.php

Line Number: 2119

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: libraries/Googlemaps.php

Line Number: 2135

Ubytovanie Vysoké Tatry Apartmány | Prvé ubytovanie na Slovensku
Prvé ubytovanie na Slovensku

LAST MINUTE PONUKY

Ubytovanie Vysoké Tatry

zobrazené: 1 - 2 z 2 zariadení


Poprad - Štôla
Deti do 2 rokov bez nároku na lôžko bezplatne.+421917495082
Max. kapacita ubytovania: 5 osôb
Apartmán Štôla 98 sa nachádza v obci Štôla, v tichej časti obce. Obec Štôla patrí do Tatransko-podtatranského regiónu, ktorý zaraďujeme k turisticky najvýznamnejším oblastiam Slovenska. Administratívnym a hospodárskym centrom regiónu je mesto Poprad, ktoré je vzdialené od obce 15km. Z obce je úžasný výhľad na Vysoké Tatry.
Poprad - Dolný Smokovec
Útulný apartmánový byt - Vysoké Tatry - Dolný Smokovec
Max. kapacita ubytovania: 6 osôb
Apartmán VT je súčasťou obce Vysoké Tatry, okresu Poprad a Prešovského kraja. Nachádzame sa v horskom prostredí Vysokých Tatier. Dvojizbový apartmán ponúka ubytovanie pre maximálne 6 osôb. K dispozícii sú 2 televízory - SMART TV Antik 90 programov, rádio, CD a DVD prehrávač. Je tu aj plne vybavená kuchynská link a kúpeľňa. WiFi/10Mbs v celom objekte. Možnosť prenájmu garáže 30m od objektu. Viacero lyžiarskych stredísk v okolí 4 km. Popis objektu : - samostatný dvo...

zobrazené: 1 - 2 z 2 zariadení

Vysoké Tatry

Kto by nepoznal naše najväčšie, najvyššie a najkrajšie vrchy, tak typické pre nás, Slovákov. Každý rok, či už v zime alebo v lete, túto oblasť navštívi obrovské množstvo turistov, ktorí sem chodia hlavne za možnosťami turistiky, zábavy a relaxu v lone nádhernej slovenskej prírody.

Turistika

Medzi obľúbené turistické ciele a trasy patria najmä Liptovské kopy, Liptovské Tatry, Roháče s Osobitou a Sivým vrchom a Červené Vrchy. Vo Vysokých Tatrách nájdete viacero plies, známe Štrbské pleso, ďalej napríklad Popradské pleso, Veľké Hincovo pleso, Jamské pleso, Batizovské pleso a obrovské množstvo ďalších.

Práve zo Štrbského Plesa môžete podniknúť viacero rôznych trás podľa náročnosti a vašich preferencií. Vydajte sa napríklad na Kriváň, Rysy alebo smerom na východ od Popradského plesa cez Sedlo pod Ostrovom, kde môžete zísť do Vyšných Hágov, Nového či Starého Smokovca. Alebo naopak, trasu môžete začať v Tatranskej Lomnici či Tatranskej Lesnej a vyraziť k Lomnickému štítu, Skalnatému alebo Zelenému plesu.

Vysoké Tatry však nie sú iba o horských túrach a lyžovačke. Začlnkujte si na Štrbskom plese, prejdite cyklistický park, ktorý so svojimi šestnástimi trasami láka nielen adrenalínových nadšencov, ale aj rodiny s deťmi. Vyskúšajte tiež mountainboarding a jazdu na trojkolesovej káre. Oddýchnuť si a zbaviť sa stresu môžete vo wellness centrách v Starom Smokovci a Tatranskej Lomnici, či v aquaparku Poprad, kde sa určite nevybláznia iba deti.

Ubytovanie

Vo Vysokých Tatrách a širokom okolí si môžete vybrať z viacero možností ubytovania a prispôsobiť ich tak svojim aktivitám. Navštívte napríklad štyri a päť hviezdičkové hotely na Štrbskom Plese a ich kvalitné reštaurácie a wellness centrá s masážami a saunami. Pokiaľ trávite celé dni na túrach a potrebujete miesto, kde prespať, prípadne sa takisto dobre najesť a oddýchnuť si v kruhu priateľov, poobzerajte sa po súkromných privátoch, chatách a penziónoch v okolí.

Ubytovanie podľa okresov

Máte voľné ubytovanie?

Hodnotenia nášho portálu

Kontakt
Predajte si Vaše voľné termíny cez kvalitný a obľúbený ubytovací portál www.1ubytovanienaslovensku.eu za akciovú cenu len 59 EUR ročne.

Pre ubytovateľov

Ste ubytovateľ a máte otázky? Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Zákaznícka podpora
Telefón: +421 948 209 371
E-mail:

Hľadáte ubytovanie?

Použite naše vyhľadávanie v hornej časti stránky, vyberte si ubytovanie a následne si vybrané ubytovanie zarezervujte priamo u ubytovateľa emailom, telefonicky alebo cez rezervačné formuláre. Ubytovateľ sa Vám obratom ozve a dohodnete si podrobnosti